5 dažniausi vestuvių svečių nusiskundimai

Patiko? Pasidalink su draugais:

5 dažniausi vestuvių svečių nusiskundimai

Daugumai žmonių yra taip nutikę, kad jie pabuvojo nors vienose vestuvėse, kurios buvo tikrai prastai organizuotos. Žinant pagrindinius nusiskundimus, Jūs galite užtikrinti, kad Jūsų vestuvės bus graži patirtis tiek Jums, tiek svečiams.

Nežinojimas, kur eiti

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių vestuvių svečių nusiskundimų – tai būti neužtikrintiems, kur eiti ar ką daryti. Tai dažniausiai derinama su keistais momentais, kai dairomasi į kairę bei dešinę, tikintis, kad kažkas ateis ir pagelbės jiems surasti tinkamą kryptį. Norėdami išvengti šios problemos, informuokite visus, pas kokį žmogų galima kreiptis dėl reikalingos informacijos.

Turėkite savo „informacinį žmogų“, kuris pasveikina svečius ir pasako jiems, kur eiti ar kas bus po to. Tokiu būdu Jūsų svečiai nebus palikti nežinantys, kur jie turėtų sėdėti ir ką turėtų daryti.

Palikti be transporto

Kitas gan plačiai paplitęs nusiskundimas – transporto nebuvimas. Dauguma jaunikių ir nuotakų išnuomoja transportą iš viešbučio į vestuves, tačiau jie dažnai nenuomoja transporto iš vestuvių atgal į viešbutį. Jeigu galite išnuomoti ar kitaip gauti reikiamą transportą, padarykite tai. Jeigu ne, įsitikinkite, kad svečiai turi galimybę išsikviesti taksi, parvažiuoti autobusu ar rasti kitą būdą grįžti į viešbutį.

Jeigu reikia, atspausdinkite korteles su telefonų numeriais ar kita svarbia informacija. Jūs tikrai nenorite palikti svečius nerimaujančius dėl grįžimo į viešbutį ar namo.

Kalbos, kurios niekada nesibaigia

Kalbos gali būti linksmos, rimtos, įdomios ir malonios svečiams, tačiau jos gali būti ir pernelyg ilgos bei nuobodžios. Būkite tikri, kad Jūsų kalba yra su emocijomis, kurias jaučiate, tačiau tuo pat metu išlaikykite ją trumpą ir mielą. Gera kalba turėtų tęstis vos keletą minučių ir sudominti svečius.

Švelniai paaiškinkite šią informaciją ir kitiems svečiams, kurie sakys kalbą. Kol Jūs mėgausitės uošvio gyvenimo istorija ir prisiminimais 15 minučių, Jūsų svečiai, ko gero, tikrai nebus tuo susidomėję.

Nepažįstamųjų stalas

Vestuviu sveciu nusiskundimaiDaugumoje vestuvių jaunieji arba vestuvių planuotoja nusprendžia, kokie svečiai prie kokių stalų sėdės. Ši vestuvių planavimo dalis yra labai svarbi, nes svečiai jausis nemaloniai sėdėdami prie stalo su nepažįstamais žmonėmis. Įsivaizduokite sėdėjimą prie stalo, kur visi vieni kitus pažįsta, išskyrus Jus. Arba dar blogiau – pagalvokite apie sėdėjimą prie vieno stalo, kur visi sėdintys nepažįsta vieni kitų!

Būkite tikri, kad planuojate vietas svečiams protingai, taip, kad kiekvienas turėtų galimybę su kuo nors pasikalbėti ir gerai praleisti laiką šventėje. Turėtumėte užtikrinti, kad prie stalo kiekvienas pažįsta bent vieną žmogų, kad galėtų jaustis patogiai ir turėtų su kuo pasikalbėti. Tai padės svečiams išlaikyti gerą nuotaiką, o Jūs būsite vienu žingsniu arčiau idealių vestuvių.

Laikas tarp ceremonijos ir šventės

Kol nuotaka ir jaunikis yra labai užsiėmę savo darbais, jie, ko gero, pernelyg negalvoja apie laiką tarp ceremonijos ir šventės. Nors svečiai ir ras būdą, kaip „užmušti“ laiką, tačiau jeigu tai itin ilgas laiko tarpas, jie gali užstrigti bežaisdami nykščiais.

Valanda arba dvi yra idealus laikas tarp ceremonijos ir šventės. Jeigu reikia, turėkite padėjėjus, kurie padėtų viską sutvarkyti greičiau, kad Jūs anksčiau galėtumėte atvykti į šventę. Jeigu negalite visko padaryti per valandą ar dvi, būkite tikri, kad svečiams bus suteikta kokių nors pramogų, kad jie nenuobodžiautų.

Kadangi tikrai sunku užtikrinti, jog kiekviena detalė bus ideali, Jūs galite pasirūpinti bent jau pagrindinėmis problemomis. Jeigu pagrindiniai dalykai yra kontroliuojami, viskas bus išsprendžiama kur kas lengviau, o Jūsų vestuvės bus prisimintos dėl grožio, o ne dėl to, kad jos tapo košmaru.

Patiko? Pasidalink su draugais: