Horoskopas 2019 metų vedyboms – geriausios datos vestuvėms

Patiko? Pasidalink su draugais:

Horoskopas 2019 – geriausios datos vedyboms

Horoskopas 2019 – geriausios datos vedybomsJaunavedžiams, 2019-tieji Geltonosios Kiaulės metai bus palankūs todėl, kad pagal kiniečių kalendorių, kiaulė yra ramus ir taikus gyvūnas. Bet tai nereiškia, kad vedyboms galite pasirinkti bet kurią dieną. Neteisingas vedybų datos pasirinkimas gali nuteikti jaunavedžius vienas prieš kitą ar net sugriauti jų santykius. Vedybų datą 2019-taisiais pasirinkite labai atsakingai.

Zodiako ženklų įtaka 2019 metų vestuvėms

Kad 2019 metų vestuvių šventė paliktų šiltus prisiminimus, atkreipkite dėmesį į tą zodiako ženklą, kuriame tuo metu bus mėnulis. Antras svarbus vedybų dienos pasirinkimo faktas yra mėnulio para, o trečiasis – mėnulio fazė.

Zodiako žvaigždynai, kurių kaip žinia yra 12, daro didelę įtaką šeimos sukūrimui. Tradiciškai, šiuos ženklus galima suskirstyti į 3 kategorijas:

  1. Palankūs zodiako ženklai vedyboms 2019 metais: šaulys, vandenis, žuvys, jautis, vėžys, svarstyklės;
  2. Neutralūs zodiako ženklai vedyboms: skorpionas, avinas, dvyniai, liūtas;
  3. Nepalankūs ženklai vedyboms: ožiaragis, mergelė.

Tinkamiausias laikas vedyboms pagal zodiako ženklus:

Avinas. Sunkiausias laikotarpis jaunavedžiams, besituokiantiems Avino ženkle bus pati šeimos ir namų ūkio gyvenimo pradžia. Jaunavedžiams teks išsiaiškinti, kas iš jų yra lyderis. Tačiau, laikui bėgant, sutuoktiniai aprims. Jiems susitaikyti padės žmogiškoji išmintis bei sukaupta gyvenimo patirtis.

Kada kelti vestuves 2019Jautis. Jei Jūsų vedybų diena bus Jaučio ženkle, greičiausiai Jūs tapsite idealia šeima. Jums viskas seksis: ir bendri kūrybiniai pomėgiai, ir namų atnaujinimas be ginčų. Iki pilnos šeiminės laimės sutuoktiniams reikės labai nedaug: kartu lankytis renginiuose, bei pakankamai laiko skirti vienas kitam.

Dvyniai. Abu sutuoktiniai daug laiko skirs bendravimui ir pomėgiams: kelionėms, pramogoms, muzikai ir pan. Norint išlaikyti santykius šiltais, teks suprasti, kada Jūsų partneris yra pavargęs, bei nori pabūti vienas. Tokioje situacijoje reikės pasirūpinti savo sutuoktiniu. Ir viskas bus gerai.

Vėžys. Šis zodiako ženklas yra nugalėtojas pagal įvykusių vedybų skaičių. Ir tai galima paaiškinti labai paprastai — jaunavedžiai supranta, kad šis ženklas juos saugo nuo veidmainystės, nesusipratimų, apgaulės bei išdavystės. Šalia Jūsų visada bus tikri draugai, kurie bus su Jumis ir džiugią ir sunkią akimirką.

Liūtas. Šis ugnies ženklas užpildys sutuoktinių gyvenimą aistra bei jautrumu vienas kitam. Laikui bėgant, sutuoktinių būstas taps tikru “giminės lizdu”, kur kartu gyvens visa šeima: tėvai, vaikai ir anūkai, laikydamiesi supratimo ir pagarbos vienas kitam principo.

Geriausios datos kelti vestuves 2019Mergelė. Vedybos, įvykusios Mergeles ženklo globoje, gali iširti dėl šeiminių vidaus konfliktų. Sutuoktiniams pagelbės ramybė, savikontrolė bei sugebėjimas neigiamas emocijas paversti juokais. Šios savybės padės susidoroti su iškilusiomis problemomis.

Svarstyklės. Jei jaunavedžiai trokšta išaukštintos, romantiškos ar ekstravagantiškos meilės, šis žvaigždynas kaip tik Jums. Poros santykiai taps tik švelnesni ir jausmingesni, o patys jaunieji taps amžinai surišti giminystės bei artumo saitais. Jų neišskirs jokie išbandymai.

Skorpionas. 2019 metais įvykusios vedybos po Skorpiono ženklu bus nuolat išbandomos pavydo scenomis. Tačiau ginčus sutuoktiniams nugalėti padės ne tik nuoširdumas bei atvirumas, tačiau ir kūdikio gimimas. Kūdikis suvienys tėvus bendram reikalui, bei sustiprins šeimos santykius.

Šaulys. Šio zodiako ženklo metu vykusios vedybos bus pažymėtos didžiuliu tarpusavio pasitikėjimu tarp sutuoktinių. Bėgant metams, sutuoktiniai nepavargs vienas nuo kito. Pagrindinė Jūsų veikla bus savęs tobulinimas. Tai leis Jūsų partneryje rasti vis kažką nauja. Jūsų pora bus pavyzdys kitiems, kaip reikia mylėti vienas kitą.

Geriausias metams vestuvems 2019 metaisOžiaragis. Santuoka, įregistruota po šiuo ženklu, laikui bėgant gali iširti. Abu sutuoktiniai norės būti lyderiais šeimoje, bei slėps savo emocijas. Šeima kartu bus tik dėl buitinių dalykų (būsto paskola, vaikų auginimas), tačiau ne iš meilės.

Vandenis. Vedybos Vandenio ženklo metu, taps ištikimybės, pasitikėjimo ir nuoširdžios draugystės tarp sutuoktinių pavyzdžiu. Sutuoktiniai iš kitų išsiskirs svetingumu, savitarpio pagalba visiems draugams bei artimiesiems.

Žuvys. Vestuvės, kurios vyks 2019 metais Žuvų ženkle, žymės amžino dvasingumo, švelnumo bei atsidavimo laikotarpio pradžia sutuoktinių gyvenime. Sutuoktinių ramumas reikš tik tai, kad jie pasiekė aukščiausią tašką vienybėje ir harmonijoje. Jiems nereikia daug kalbų — jie pasiryžę besąlygiškai tikėti savo antrąja puse ir dėl jos aukotis.

Patiko? Pasidalink su draugais:

Parašykite komentarą