Įdomiausi ir keisčiausi vestuvių prietarai

Patiko? Pasidalink su draugais:

Įdomiausi ir keisčiausi vestuvių prietarai

Nepriklausomai nuo to, koks absurdiškas yra vienas ar kitas prietaras, būsimos nuotakos dažniausiai mano, kad geriausia susipažinti su viskuo ir užtikrinti gerą sėkmę.

  • Kad santuoka būtų laiminga, nuotaka turėtų verkti savo vestuvių dieną.

Gerai žinoma, kad vestuvių diena yra ne tik pati laimingiausia nuotakos gyvenime, tačiau taip pat ir pilna streso, susijusio su pasiruošimu, griežtu tvarkaraščiu, kartais ir dėl to pablogėjusiais santykiais su aplinkiniais. Viską siejant su stresu, jis vestuvių dieną gali būti išreikštas verkiant. Tad mitas „Privalomas verkimas per vestuves“ yra tik mitas… Kiekvienas susidoroja su stresu savaip, tačiau ašarų bet kokiu atveju bus.

  • Jaunavedžiai neturėtų fotografuotis atskirai, nes kitaip jų santuoka iširs.

Vestuvių albume negali būti jokių nuotraukų kartu su tėvais, draugais ar jaunikio/nuotakos (atskirai). Kodėl ne? Juk tikrai nėra blogai turėti nuotrauką iš vestuvių su mylimais žmonėmis.

  • Vestuvinis žiedas negali būti duodamas niekam pasimatuoti nei prieš vestuves, nei po vestuvių, nes tai atneš nelaimę.

Kai moteris pamato vestuvinį žiedą ant draugės rankos, ji supranta: „Aš ne vienintelė, kažkas kitas taip pat gali turėti šį žiedą“ ir pradeda pavydėti draugėms. Nėra nieko blogo, jeigu draugė pasimatuoja Jūsų vestuvinį žiedą. Pagrindinis dalykas yra tai, kad tvirtai tikėtumėte ir žinotumėte, jog esate mylima ir pasitikite savo vyru.

  • Jeigu vestuvinis žiedas nukrenta, tuomet santuoka iširs. Jeigu Jūs pametate žiedą prieš jį užmaudami ant piršto, tuomet išsiskirsite.

Tai yra vienas iš pagrindinių prietarų. Juk gali būti daugybė priežasčių, kodėl žiedas nukrenta! Tai gali būti stresas, nes vestuvės – labai svarbus gyvenimo įvykis, tai taip pat gali būti ir nuotakos ir jaunikio išsiblaškymas ar paprasčiausias atsitiktinumas, kuris gali nutikti bet kada.

  • Nesituokite gegužės mėnesį, nes kitaip kentėsite visą amžių.

Žinoma, norėdami išvengti šio prietaro galite tuoktis kitą mėnesį, bet pagalvokite: šiltos pavasario dienos, maloniai šildanti saulė ir gaivus oras gegužę yra kur kas geriau nei šaltis sausį ar kaitri saulė rugpjūtį.  Maža to, prisiminimai, esantys iš vestuvių gegužę, bus kur kas jaukesni nei iš žiemą vykusių vestuvių. Nejaugi nenorite įrodyti, kad šis mitas ir tėra paprasčiausias mitas, susituokti gegužę ir gyventi ilgai bei laimingai?

  • Paskutinę naktį iki vestuvių nuotaka ir jaunikis turėtų būti atskirai.

Ko gero, taip yra tiesiog todėl, kad jaunikis ir nuotaka ilgėsis vienas kito ir vestuvių naktis bus skirta tam ilgesiui nuraminti. Pranašystė „Mergina, kuri pagaus nuotakos puokštę, bus kita, kuri ištekės“ tebūna tiesa. Kodėl netikėti šiuo mitu ir netikėti, kad kita ištekėsianti bus būtent ji?

Prisiminkite, kad tikra ir nuoširdi meilė nėra paveikiama jokių mitų ir velniškų pramanų.

Patiko? Pasidalink su draugais: