Kaip išsirinkti plius dydžio suknelę?

Patiko? Pasidalink su draugais:

Kaip išsirinkti plius dydžio suknelę?

Kiekvienai putlesnei moteriai drabužių radimas dažnai būna itin erzinantis dalykas, tad suprantama, jog didesnio dydžio vestuvinės suknelės ieškojimo idėja yra bauginanti. Kad būtų lengviau, surinkau 5 pagrindinius patarimus, kurie padės užtikrinti lengvesnį tobulos suknelės radimą.

Žinokite savo formą. Akivaizdu, kad norite rasti suknelę, kuri geriausiai tinka Jūsų figūrai. A formos suknelės yra tinkamos daugumai išraiškingesnių figūrų, mat jos dailiai platėja nuo klubų. V iškirptė moteriai, turinčiai didelę krūtinę, prideda gražaus kontrasto. Venkite suknelių su itin pūstais sijonais, nes jie gali suteikti Jūsų figūrai dar „apvalesnį“ įvaizdį. Taip pat patarčiau vengti suknelių, kurių ilgis yra žemiau kelių (iki kulkšnių), mat su jomis moteris optiškai atrodo žemesnė, o kojos – stambesnės.

Plius dydzio sukneles vestuvemsŽinokite, kur apsipirkti. Beveik kiekviename didesniame vestuvinių suknelių salone rasite plius dydžio suknelių. Patarčiau eiti į kuo didesnes parduotuves, mat tikėtina, kad jose bus daugiau galimybių pasimatuoti įvairias sukneles. O juk tai – kur kas lengviau, nei žiūrėti į 36 dydžio suknią ir įsivaizduoti, kaip atrodytumėte apsivilkusi savo dydžio suknelę. Taip pat nepamirškite ir dizainerių. Daugiau idėjų galite rasti ir internete, pavyzdžiui, http://www.plussizebridal.com/.

Jauskitės patogiai. Net ir pati gražiausia suknelė neatrodys taip nuostabiai, jeigu Jūs nuolat jausite stresą dėl riboto judėjimo. Būkite tikra, kad galite laisvai judėti, kalbėti, šokti vilkėdama savo vestuvinę suknelę. Jeigu Jūsų pasirinkto dydžio suknelė yra ankštoka, pabandykite pasimatuoti vienu dydžiu didesnę.

Pataisykite suknelę. Nesvarbu, koks Jūsų dydis, geriausiai atrodysite, jeigu vestuvinė suknelė bus profesionaliai pataisyta pagal Jūsų poreikius. Net ir mažiausi subtilūs skirtumai tarp to, kaip drabužis Jums tinka, padaro didžiulį skirtumą nuotakos išvaizdoje.

Nebijokite laužyti taisyklių. Galų gale, tai – Jūsų vestuvinė suknelė. Jūs privalote ją mylėti, nepriklausomai nuo to, ką mano aplinkiniai. Be to, dauguma plius dydžio vestuvinių suknelių yra skirtos paslėpti Jūsų figūrą, tačiau gracingi apvalumai yra dalykas, kuriuo turite džiaugtis, o ne slėpti. Kai širdis apsąla pamačius vestuvinę suknelę, tai yra geriausias ženklas, jog ši suknelė – Jūsų, nepriklausomai nuo to, kokios yra taisyklės.

Patiko? Pasidalink su draugais: