Ko negalima pamiršti per savo vestuves

Patiko? Pasidalink su draugais:

10 dalykų, apie kuriuos turėtumėte nepamiršti per savo vestuves

Jūs planuojate savo vestuves ir aplink tikrai „zuja“ daugybė žmonių, kurie aiškina, ką ir kaip turėtumėte daryti. Tačiau kokia kita medalio pusė? O ko turėtumėte nedaryti? Surinkome pagrindinius ir pačius svarbiausius dalykus, kurių turėtumėte nepamiršti planuodami savo vestuves.

Nekurkite vestuvių aplinkiniams savo norų ir pareigų kaina.

Vestuvės yra įvykis, kuris sujungia žmones – šeimas, draugus. Tačiau kur kas svarbiau yra dviejų žmonių sąjunga. Kai pradedate planuoti savo vestuves, pabandykite susikoncentruoti ties šventės, apie kokią svajojate, sukūrimu, o ne mąstykite apie tai, ko nori ar ko iš Jūsų tikisi aplinkiniai. Taip, svarbu apsvarstyti ir kitų žmonių jausmus. Taip, puokštės turėjimas, kuri yra lygiai tokia pat, kaip Jūsų mamos vestuvių dieną ar sužadėtinio senelių vestuvinio torto figūrėlės panaudojimas tikrai patenkins aplinkinių norus. Tačiau nesirinkite ko nors, kad pamalonintumėte kitus, jeigu Jus tai padaro nelaimingais ir neišleiskite krūvos pinigų tik tam, kad kažkur/kažkam įprasta „turėti tą ir aną“ ar „padaryti šventę 200 žmonių“.

Nekvieskite žmonių tik todėl, kad manote, jog privalote juos kviesti.

Paprasta vestuvių biudžeto tiesa yra ta, kad kiekvienas papildomas svečias reiškia didesnes išlaidas. Jeigu turite biudžeto limitą (ir dauguma žmonių jį turi), tuomet su kiekvienu nauju žmogumi Jūs sumažinate savo galimybes. Daugiau svečių reiškia paprastesnes gėles, mažiau ekstravagantišką meniu. Kvieskite tuos, kurie Jums labiausiai rūpi ir turi tikrai svarbų vaidmenį Jūsų gyvenime. Savo vestuvių dieną Jūs norėsite būti apsupti pažįstamų mylinčių šypsenų, o ne žmonių, kuriuos sunkiai atpažįstate.

Nevėluokite. Ši taisyklė galioja nuotakai, jaunikiui ir visiems kitiems. Pamėginkite pradėti ceremoniją ir šventę laiku. Jeigu to nepadarysite, tuomet viskas nebebus taip, kaip suplanuota, o tai gali sukelti rimtas problemas, ypač jeigu po Jūsų šventės turi būti kitas įvykis ar kita pora. Jeigu šventės vieta ar aptarnaujantis personalas (padavėjai, barmenai, muzikantai) dirbs vėliau, po vestuvių galite išvysti nemalonią sąskaitą su papildomais mokesčiais. Jeigu privalote šiek tiek atidėti savo vestuvių pradžią – galbūt vis dar renkasi svečiai – tuomet padarykite tai, bet ne daugiau nei 10 minučių.

Nesinervinkite dėl to, kad kažkas nepavyko. Nėra visiškai jokio tikslo panikuoti vestuvių rytą. Nedidelės problemos nuolat iškyla, tačiau daugelis dažnai jų net nepastebi; jeigu šmėkščioja didelė problema, tuomet tikriausiai mažai ką galite padaryti, kai šitaip „spaudžia“ laikas. Tad kam nervintis? Leiskite kitiems pasirūpinti paskutinėmis detalėmis. Atsipalaiduokite, šypsokitės ir mėgaukitės savo ypatinga diena.

Nenaudokite raminamųjų ar alkoholio. Kai kurios nuotakos būna taip užvaldytos vestuvių streso, jog jos naudoja raminamuosius ar išgeria vieną kitą taurelę alkoholio, kad nusiramintų. Ir dažnai nutinka taip, kad joms tenka žiūrėti vestuvių video, jog prisimintų viską, kas buvo. Atsispirkite norui save nuraminti per paskutines ir pačias nervingiausias valandas. Jūs tikrai norėsite prisiminti šią dieną.

Neįtraukite dalykų, kurie Jums nėra svarbūs. Kol vestuvių tradicijos gali sukurti tęstinumo ir bendruomenės šventės jausmą, jos nėra gyvybiškai svarbios. Jūs neprivalote turėti gėlių mergaitę ar žiedų nešėją jeigu nenorite to. Galbūt esate vyresnė nuotaka, kuriai puokštės metimas atrodo kvailas; jeigu taip, tuomet praleiskite tai. Taip pat nėra ir įstatymo, kuriame nurodyta, jog negalite žengti link altoriaus viena. Nors visuomet turėtumėte būti atsargi su religiniais ritualais, jauskitės laisva kurdama savas tradicijas.

Nepamirškite valgyti. Badaujančios, išbalusios nuotakos ir jaunikiai yra didesnė problema nei galite įsivaizduoti. Planuojate nevalgyti pusryčių, kad liekniau atrodytumėte apsivilkusi vestuvinę suknelę? Nedarykite to. Labai tikėtina, kad tai bus ne tik pirmasis, bet ir paskutinis Jūsų vestuvių dienos valgis, o energijos Jums tikrai prireiks. Kai minutės greitai tiksi, Jūs tikrai turite vis mažiau ir mažiau laiko užkąsti. Suvalgykite bent kelis sausainėlius ar dribsnių batonėlį su vaisiais, kurie suteiks energijos ir padės pasijusti sočiau. Dauguma porų yra tokios užimtos bendravimu su svečiais šventės metu, kad jie mažai ką tesuvalgo iš vestuvinio meniu. Nevalgymas, mažų mažiausia, padarys Jus kaprizinga ir nervinga; blogiausiu atveju, Jūs išbalsite ir imsite alpti (nereikia pamiršti, kad prie nevalgymo prisideda ir didžiulis stresas!). 36% porų teigė, kad pirmasis dalykas, kurį jie padarė atvykę į viešbutį pirmajai vestuvių nakčiai, buvo maisto užsakymas. Pavalgykite prieš šventę ir nepamirškite užkąsti jos metu.

Nepraleiskite pernelyg daug laiko su tam tikru svečiu. Tai gali atrodyti sudėtinga, tačiau turėtumėte stengtis praleisti bent kelias minutes su kiekvienu vestuvių svečiu. Vienintelis būdas, kaip galite pakalbėti su visais svečiais ir atlikti savo atsakomybes (pirmasis šokis, tostai, vakarienė, torto pjaustymas) – tai trumpas šnektelėjimas su kiekvienu svečiu. Jūs visuomet galite vėliau prieiti prie Jums artimiausių ir mylimiausių žmonių bei praleisti su jais daugiau laiko.

Neleiskite vairuoti išgėrusiems svečiams. Nebūtina turėti policijos pareigūnų savo vestuvėse, tačiau būkite tikri, jog aptarnaujantis personalas užtikrins Jūsų svečių saugumą. Paprašykite pabrolių ir pamergių retkarčiais „apžiūrėti“ svečius, jeigu vienas iš jų nuspręstų pernelyg įsilinksminti. Duokite kiekvienam pabroliui ir pamergei taksi telefonų numerius. Jeigu kas nors išgėrė per daug, pabrolys/pamergė tai pastebės ir kartu nuspręsite, ką daryti. Žinoma, Jūs girdėjote tai ir anksčiau, bet primename dar kartą: paimkite svečių automobilio raktelius. Jeigu išgėrusysis atvažiavo į vestuves vienas ir nėra blaivaus žmogaus, kuris galėtų jį parvežti namo, tuomet iškvieskite taksi. Reikia tik truputį kantrybės ir atidumo, kad per Jūsų vestuves būtų išvengta tragiško įvykio.

Nepamirškite tikrosios vestuvių prasmės.

Jūsų vestuvių diena praeis labai greitai. Daugybė mėnesių planavimo bus padaryta per kelias trumpas valandas. Svečiai grožėsis Jūsų nuostabia vestuvine suknele; jie gėrėsis dailiomis gėlėmis; jie mėgausis skaniu meniu, kurį taip atidžiai planavote. Tačiau, svarbiausia, visi šie dalykai yra tik dalis visos šventės. Vestuvės – tai šventė, kurioje kai kas yra gerokai svarbiau: tai – sprendimas sujungti dviejų žmonių gyvenimus į vieną. Tarp visų vestuvinių linksmybių pasistenkite nepamiršti skirti keletą akimirkų peržvelgti žmonių minią. Raskite savo sutuoktinio veidą ir stebėkite, kaip ji (-s) mėgaujasi švente. Pasidalinkite šypsena vienas su kitu ir pažadėkite surasti būdų, kurie privers Jus abu nusišypsoti kasdien.

Patiko? Pasidalink su draugais: