Kodėl jaunikiui ir nuotakai verta susitikti prieš ceremoniją

Patiko? Pasidalink su draugais:

Kodėl jaunikiui ir nuotakai verta susitikti prieš ceremoniją

Ką manote apie poras, kurios pamato vienas kitą prieš ceremoniją ir nusifotografuoja?

Pirmiausia, ką galiu pasakyti – čia nėra vienintelio teisingiausio sprendimo. Kiekvienas yra skirtingas ir aš tikiu, jog vestuvės turėtų atspindėti nuotakos ir jaunikio charakterį bei asmenybę.

Ar verta pamatyti jaunaja pries vestuvesPatikėkite manimi, man teko girdėti labai ekstremalių argumentų šiu klausimu. Iš vienos pusės, aš kalbėjausi su žmonėmis, kurie tiki, jog jaunikiui pamatyti nuotaką prie ceremoniją yra blogas ženklas, piktžodžiavimas ir aš apskritai esu išprotėjusi, kad net pasiūliau tai. Iš kitos pusės, aš taip pat bendravau su žmonėmis, kurie mano, jog nuotakos nematymas prieš ceremoniją yra tiesiog senamadiškas dalykas. Ir jie nenori nieko bendra turėti su tradicijomis, kurių šaknys siekia laikus, kuomet santuokos būdavo suplanuojamos tėvų ir jaunos nekaltos mergelės buvo parduodamos seniems vyrams už karves. Ir tikrai nejuokauju – būtent iš čia ir atėjo ši tradicija.

Tai buvo tiesiog taktiška: kai jaunikis negalėdavo pamatyti nuotakos prieš vestuves, jis negalėdavo jos apžiūrėti ir nuspręsti, ar būsimoji žmona yra verta kainos, už kurią ji perkama;. Jeigu ne, jis galėtų atsiimti savo gyvulius, pinigus ir pan. Gan akivaizdu, jog šiais laikais tikrai ne visi laikosi šios tradicijos dėl savaime suprantamų priežasčių.

7 priežastys, kodėl jaunikiui ir nuotakai verta susitikti prieš ceremoniją

Aš tikrai suprantu ir gerbiu tas nuotakas, kurios jau nuo vaikystės svajojo, kaip žengdamos link altoriaus pirmą kartą po pertraukos išvys savo būsimą vyrą, o jis – ją. Tačiau žiūrint iš mano perspektyvos, čia yra kelios priežastys, kodėl verta pamatyti vienam kitą prieš ceremoniją.

1. Jūs vis vien patirsite, ką reiškia žengti altoriumi. Dauguma nuotakų jaudinasi, jog jeigu jaunikis pamatys jas prieš vestuves, tuomet jis nebebus toks nustebintas, apstulbintas savo būsimos žmonos grožio, kai ji žengs link altoriaus. Tačiau tos akimirkos magija tikrai nebus prarasta. Juk Jūs po tų keliolikos minučių būsite susituokę! Ši akimirka yra milžiniška ir nepakartojama. Juk Jūs žengiate link altoriaus viena, o grįžtate sujungta su kitu žmogumi. Nepriklausomai nuo to, Jūsų būsimas vyras matė Jus su suknele ar ne, tai visiškai neturi nieko bendro su žengimo link altoriaus akimirka.

2. Nervingumas. Dauguma žmonių, su kuriais man teko bendrauti po vestuvių, sakė, jog jie buvo tokie nervingi iki akimirkos, kol pamatė vienas kitą ir visi drugeliai išskraidė nepriklausomai nuo to, ar tai buvo tuo metu, kai jie susitiko prie altoriaus, ar keletą valandų prieš ceremoniją. Staiga Jūs turite savo antrąją puselę ir nurimstate. Pamenu, vieną kartą važiuojant su jaunikiu ir nuotaka į fotosesiją, jaunikis (kuris dėl suprantamų priežasčių išliks be vardo šiame straipsnyje) pasisuko į savo žmoną ir tarė: „Jeigu man būtų reikėję laukti tavęs iki pat ceremonijos pradžios, mano kelnės tikrai būtų buvusios pilnos gėrio iš jaudulio.“

3. Mėgaukitės akimirka drauge. Pagalvokite apie tai, jog kai žengiate link altoriaus, susitikę Jūs negalite kalbėtis ar pasibučiuoti, Jūs vos galite vienas kitą liesti, o Jūsų vestuvėse bus nuo 50 iki 500 draugų, šeimos narių ir bendradarbių, akylai stebinčių Jus. Juokitės, apsikabinkite, bučiuokitės, verkite – Jūs neprivalote nieko slėpti, nes neturite jaudintis, jog kažkas kažką pamatys. Ir tokia akimirka dažnai suteikia nuoširdžias ir gražias nuotraukas.

4. Atvykite į vestuvių šventę anksčiau. Jeigu pamatysite vienas kitą prieš vestuves ir pasidarysite nuotraukų, tai reiškia, jog bus kur kas trumpesnė fotosesija, tad Jūs galėsite greičiau važiuoti švęsti. Jeigu visa fotosesija bus daroma tik po ceremonijos, Jūs turėsite kur kas mažiau laiko ir Jūsų svečiai bus priversti ilgai laukti.

5. Nuotraukos. Jeigu nuotraukos Jums yra labai svarbios, tuomet aš tikrai rekomenduoju padaryti fotosesiją prieš ceremoniją. Tai tikrai kur kas labiau praplečia Jūsų galimybių ratą, mat Jūs tokiu atveju turėsite daugiau laiko nuvažiuoti į nuostabią vietą, padaryti daugiau ir įvairesnių kadrų ir tiesiog labiau atsipalaiduosite per fotosesiją.

6. Praleiskite dieną vienas su kitu. Tikrai, kai pagalvoji, vestuvių šventė yra didelis dalykas, kurio savininkai – nuotaka ir jaunikis. Kiekvienas nori su Jumis pasikalbėti, Jus pasveikinti, pašokti ir t.t. Taip, galbūt didžiąją laiko dalį Jūs ir būsite šalia, tačiau beveik visą dieną Jūs kalbėsitės ir bendrausite ne vienas su kitu, bet aplinkiniais. Kai aš su vyru važiavau po šventės į viešbutį, mes supratome, jog nesikalbėjome vienas su kitu nuo to laiko, kai matėmės prieš ceremoniją!

7. Atsikratykite streso. Kelios valandos prieš vestuves yra metas, kuomet mamos, floristai, draugai padeda viską suruošti, ima jausti stresą dėl net mažiausių neatitikimų bei pradeda vaikščioti pas Jus ir klausinėti įvairių dalykų, ypač, kai girdite tokį klausimą kaip „Ar nori, kad gėlės būtų čia, ar geriau jas padėti 4 centimentrus į kairę?“ arba „Mes nerandame torto! O ką dabar daryti? Ei, palauk… Radom tortą.“ Visi dalykai, kurie gali būti išsprendžiami be Jūsų pagalbos, taip ir turėtų būti sutvarkomi, kol Jūs esate fotosesijoje. Taip Jums sukeliama mažiau streso.

O kokia Jūsų nuomonė? Ką Jūs planuojate daryti?

Patiko? Pasidalink su draugais: