Kvietimai į vestuves – kaip pasigaminti patiems

Patiko? Pasidalink su draugais:

Kvietimai į vestuves – kaip pasigaminti patiems

Jeigu nenorite išleisti krūvos pinigų ruošdami savo vestuves, būkite originalūs ir pasigaminkite kvietimus į vestuves patys. O kad būtų lengviau, pasinaudokite šiais patarimais.

Būkite tikri, kad skiriate pakankamai laiko

Kūrimas, atspausdinimas, papildomi dizaino darbeliai, siuntimas… Visa tai užima gana daug laiko. Gali būti, kad tai bus viena iš daugiausiai laiko atėmusių užduočių visame vestuvių planavime. Tikrai nesiruošiu Jūsų įbauginti – tiesiog noriu Jus tam paruošti. Jeigu manote, kad galite viską paruošti per mėnesį, tuomet skirkite sau du mėnesius. Kiekvienas dirba savo tempu, tačiau geriau skirkite sau daugiau laiko.

Apsvarstykite, kada svečiai turi atsakyti

kvietimas i vestuvesJeigu Jūs nustatysite galutinį svečių skaičių likus savaitei iki vestuvių, tuomet prašykite atsakymo likus 2.5-3 savaitėms iki Jūsų didžiosios dienos. Tai leis Jums laiku gauti visus atsakymus, tinkamai paruošti korteles ir pan. Jeigu žinote, kad pakviestieji linkę vėluoti atsakyti, tuomet galite paankstinti dar viena savaite. Pavyzdžiui, jeigu prašėte atsakymo iki rugsėjo 1d., tuomet žmonėms, kurie neatsako, pradėkite skambinti maždaug rugsėjo 6d., jeigu galutinė skaičiavimų data yra rugsėjo 17d. Būtent taip darė mano sesuo.

Prieš ką nors kurdami, įsigykite vokus

Žinau, kad tikrai dažnai nutinka toks dalykas – beviltiškas pagalbos verksmas, kai nuotaka galutinai pabaigia daryti kvietimus, tačiau niekaip negali rasti tinkamo dydžio ir spalvos vokų. Ponios ir ponai, būkite tikri, jog turite tinkamus vokus dar PRIEŠ gamindami kvietimus!

Patvarkykite išmatavimus

Trumpas, bet paprastas patarimas: visuomet darykite šiek tiek mažesnius pakvietimus, kuriuos galėtumėte lengvai išimti ir įdėti į voką. Jeigu yra keletas lapelių ar sluoksnių, tuomet kiekviename žingsnyje tikrinkite: viskas turi idealiai tikti.

Padarykite patrauklius pakvietimus

Nors pagrindinis kvietimo tikslas yra informacija, jis taip pat ir Jūsų didžiosios dienos atributas. Kodėl jo nepadarius kiek įmanoma gražesnio? Čia pagrindinis žaismas vyksta su žodžiais – ką parašysite ir kaip.

Neprašykite dovanų

Nesuklyskite! Nors ir ne kartą teko girdėti, jog žmonės norėtų sužinoti šią informaciją, jokiu būdu jos nerašykite savo vestuvių pakvietime. Tai yra tiesiog nemandagu. 80% pakviestųjų galbūt ir įvertins šią informaciją, tačiau bent 20% nepasirodys Jūsų vestuvėse vien dėl parodyto įžūlumo.

Patiko? Pasidalink su draugais: