Nuotakos makiažas – pavyzdžiai ir nuotraukos

Patiko? Pasidalink su draugais:

Nuotakos makiažas

Nuotakos makiažas – pavyzdžiai ir nuotraukos

Nuotakos makiažas

Vestuvinis nuotakos makiažas turi būti atliktas labai kruopščiai. Tačiau kuris makiažas nuotakai labiausiai tinka, atsakyti yra labai sunku. Tai priklauso ir nuo nuotakos veido ovalo, figūros ir net pačios nuotakos norų.

Visos nuotakos yra skirtingos, visos vestuvių šventės skiriasi savo stiliumi bei kaina. Gražiausiai nuotakos makiažas atrodys tada, kai jis bus pritaikytas ir prie jaunosios, ir prie iškilmių stilistikos. Jei Jūs jau nusprendėte, koks Jūsų vestuvių stilius, tada laikas pradėti derinti ir nuotakos „aksesuarus“ — aprangą, šukuoseną ir papuošalus.

Nuotakos makiažas vestuvių dieną gali būti visai kitoks, nei kasdienis, įprastas. Jūs drąsiai galite daryti vestuvinį makiažą ryškesnį, „drąsesnį“, pritaikyta vestuvių stiliui bei fotosesijai. Vestuvinis makiažas turi gerai atrodyti ne tik natūralioje dienos šviesoje, tačiau ir vakare, per vestuvių šventės įkarštį.

Nuotakos makiažo klaidos

  1. Vestuvių dieną nerizikuokite ir nesirinkite makiažo, kurio nebuvote išbandžiusi anksčiau.
  2. Naudokitės specialistų paslaugomis, o dar geriau — jei jis su jumis praleis visą dieną, nes kartais teks makiažą pataisyti.
  3. Blakstienas dažykite vandeniui atspariu tušu — nežinai, kada gali nutekėti ašara.
  4. Naudokite birią pudrą bei mažiau blizgesio ant veido. Nuotraukose atrodysite natūraliau.
  5. Turėkite prakaitą sugeriančių servetėlių.
Patiko? Pasidalink su draugais: