Nuotakos nuometas: dėvėti ar ne?

Patiko? Pasidalink su draugais:

Nuometas: dėvėti ar ne?

Nuotakos nuometas, vestuviu planavimasNuometai vestuvių ceremonijose buvo naudojami daugelį amžių, tikriausiai dar nuo senovinės Romos laikų, kai buvo tikėta, jog nuometai atbaido velniškas dvasias, kurios medžiodavo jaunas nuotakas. Šiuolaikinėje visuomenėje, nuometai prarado beveik visą savo simboliką ir yra greičiau jau įspūdingi aksesuarai, kuriais pabrėžiamas nuotakos grožis. Nuometai gali būti ilgi ir trumpi, jie gali dengti veidą arba palikti jį atvirą, o kai kurios modernios nuotakos visiškai atsisako nuometo. O kaip Jūs?

Kodėl nedėvėti nuometo?

Gali būti labai daug priežasčių, kodėl Jūs nenorite dėvėti nuometo. Galbūt Jūsų vestuvės bus lauke ir nerimaujate, jog vėjas sukels įvairių problemų, o galbūt Jūs norite parodyti savo įspūdingą šukuoseną. Kai kurios nuotakos baiminasi, kad nuometas nesuteiks visiškai nieko gero, bet paprasčiausiai jas erzins ceremonijos metu. Kad ir kokios būtų priežastys, prisiminkite, kad tai yra Jūsų vestuvės ir Jūs turite jaustis patogiai. Nėra jokių taisyklių, kurios verčia nuotaką dėvėti nuometą – viskas priklauso tik nuo Jūsų.

Kodėl dėvėti nuometą?

Jeigu manote, kad nedėvėsite nuometo, prieš padarydama galutinį sprendimą gerai pagalvokite – galiausiai, kiek kartų gyvenime mergina turi galimybę vilkėti nuometą? Šiais laikais yra daugybė pasirinkimo galimybių ir skirtingų stilių. Dauguma Jūsų rūpesčių gali būti lengvai įveikti padarius teisingą pasirinkimą.

Dažniausiai sutinkamos nuotakų abejonės

Nuometai vestuvemsMano vestuvės pernelyg neformalios nuometui. Pečių ar alkūnių ilgio nuometas su neįmantriu galvos papuošalu ir minimaliais aksesuarais puikiai atrodo ant bet kurios nuotakos, net jeigu Jūsų suknelė ir yra gan paprasta.
Mano vestuvės bus paplūdimyje. Smėlis ir vėjas nėra geriausia kompozicija nuometams, tačiau jie gali pridėti tiek daug žavesio Jūsų paplūdimio vestuvių nuotraukoms! Rinkitės katedrinio ilgio nuometą, kad galėtumėte jį lengviau kontroliuoti – trumpesni nuometai galiausiai užbaigs savo grožį Jūsų veide.
Aš nenoriu padengti savo veido. Jokių problemų! Yra daugybė nuometų, kurie dėvimi ant nugaros ir yra sukurti be uždangėlės, kuri dedama ant veido.
Aš negaliu šokti dėvėdama nuometą. Nuimami nuometai ir yra ekstremaliai populiarūs būtent dėl šios priežasties. Kai tik oficiali ceremonija ir fotosesijos yra baigtos, Jūs galite nuimti nuometą nuo galvos papuošalo ir vis dar atrodyti įspūdingai.

Nepriklausomai nuo, ką pasirinksite, būkite tikra, kad tai – Jūsų asmeninis sprendimas, kuris grindžiamas nuotakos norais, o ne tuo, ko nori draugai ar šeimos nariai. Tai yra Jūsų vestuvės ir Jūs turėtumėte jaustis puikiai tiek dėvėdama, tiek ir nedėvėdama nuometo.

Patiko? Pasidalink su draugais: