Nuotakos vestuvių ryto atmintinė – ką būtina padaryti

Patiko? Pasidalink su draugais:

Vestuvių ryto atmintinė

Visas vestuvių planavimo procesas jau baigtas, liko tik tas lemtingas rytas, kurį praleisite ruošdamiesi pasitikti naują šeimyninį gyvenimą ir vienas kitam ištarsite lemtingąjį „Taip“. Nors streso šią dieną bus daug, tačiau vertėtų pasistengti atsipalaiduoti, mėgautis kiekviena akimirka ir daug daug šypsotis — pagaliau tapsite vyru ir žmona. Tam, kad būtų lengviau atsikratyti streso, peržvelkite vestuvių ryto atmintinę, kuri padės sudėlioti visus taškus ant i.

Ką reikia prisiminti nuotakai vestuvių rytą:

  • Atsikėlus ryte, turbūt, pirmas darbas, kurį norėsite atlikti — pasimėgauti dušu. Sudėliokite visus darbus iš eilės, kad nereikėtų skubėti ir mėtytis nuo vieno darbo prie kito. Kuomet jau šiek tiek atsigausite duše, po bemiegės ir streso nakties, reikėtų nepamiršti papusryčiauti, visgi neaišku, kada spėsite, ką nors užkasti vėliau.
  • Pasitikrinkite, ar turite šalia, matomoje vietoje reikalingus dokumentus, žiedus ir vokelius su pinigais, atsiskaitymui už paslaugas. Geriausia būtų jei visus šiuos daiktus patikėtumėte artimam žmogui ir Jums nebereikėtų sukti galvos, kada kurį vokelį kam paduoti.
  • Jei turite laiko, nepakenks paskambinti tiekėjams ir pasiteirauti dar kartelį ar viskas gerai. Tuo pačiu ir nuraminsite save, tad galėsite mažiau stresuoti, dėl nelaiku atvežto torto, ar kitų smulkmenų, kurios tą dieną atrodo itin svarbios.
  • Nepamirškite turėti su savimi pakrauto telefono, su visais paslaugų tiekėjų ir kito vestuvių personalo numeriais. Tad pasitikrinkite ar visus juos esate įsivedę.
  • Kuomet važiuosite darytis šukuoseną ir makiažą renkitės patogiai, nesidėkite aukštakulnių, nes kojoms bus sunku ir taip visą dieną. Taip pat rinkitės tokius marškinėlius, kurie nusimautų ne per galvą, kad nesugadintumėte šukuosenos.
  • Jei turėsite savo rankinę, pasirūpinkite, jog turėtumėte pleistriukų ir vaistų nuo skausmo. Jeigu neturėsite rankinės, patikėkite daiktus žmogui, kuris visą dieną bus šalia Jūsų. Galbūt pamergės, ar liudininkė?
  • Susiderinkite dar kartą vietą ir laiką, kada rengsitės nuotakos rūbus. Ar Jums kas nors padės? Verčiau pasiimkite bent vieną pagalbininkę, kuri padėtų viską susitvarkyti iki smulkmenų. Taip pat susidėkite visus daiktus į vieną vietą, kad netektų blaškytis. Suknelė, bateliai, kojinės ar pėdkelnės, papuošalai, kvepalai ir visa kita, kas reikalinga ruošiantis.
  • Kuomet apsirengsite, akimirką sustokite, atsikvėpkite ir nusiraminkite. Tai Jūsų diena, Jūs pati atidavėte savo širdį planavimui, tad viskas bus pasakiška, nepakartojama ir įsimintina. Mėgaukitės kiekviena akimirka, kuomet tapsite žmona.
  • Vykstant į ceremoniją belieka atsipalaiduoti ir pasitikti naują gyvenimo pradžią su šypsena.
Patiko? Pasidalink su draugais: