Sveikinimai vestuvių proga

Patiko? Pasidalink su draugais:

Sveikinimai vestuvių proga

Štai ir vėl susidūriau su problema, atimsiančia man nemažai brangaus laiko. Iki draugų vestuvių liko vos diena, o ką įrašyti atvirutėje? „Ech, reikėjo man pirkti vestuvių atviruką, kuriame gražiu šriftu išspausdinti keli sveikinimo sakiniai“, – šmėkštelėjo mintis. Visgi gal tai ir ne idealiausia išeitis – kažkaip per daug atmestinai ir nejaukiai. Įrašysiu interneto naršyklėje „vestuvių sveikinimai“ ir brūkštelsiu kokį gražiau skambantį eilėraštuką. Naršau naršau ir kuo toliau, tuo neįdomiau – sveikinimai kartojasi. Galvoje nešmėkštelėja jokie originalesni sveikinimo žodžiai, tinkami jaunavedžiams, todėl įrašau kažką iš interneto…

Toliau istorija tokia, kokios ir buvo galima tikėtis. Atėjus metui, prie stalo išsakyti tostus jauniesiems, visi griebiasi savo sveikinimo atvirukų. Skaito viena viešnia ir tik nuo antros eilutės suvokiu, kad toks pat ir mano sveikinimas! Apsidairiusi išvydau dar keletą sumišusių veidų. Pasirodo šie žmonės buvo pasirinkę lygiai tas pačias eiles! O kiek dar buvo vienodų sveikinimų, atsakytų tik patys sveikintieji. Šios trumpos realios istorijos pamokslas – daugiau niekada nepalieku vestuvinio sveikinimo rašymo paskutinėms minutėms. Dabar man tai didžiulis ritualas – atidžiai išsirenku atviruką, įsitaisau prie stalo ir patogiu plunksnakočiu dailyraščiu išvedžioju įbrėžtose lygiagrečiose linijose originalų savo sveikinimą.

Linkėjimai vestuvių proga

Rašyti linkėjimus, tai ne pasiskolinti vestuvėms pinigų… Taigi nuo ko siūlyčiau pradėti rašyti linkėjimą vestuvių proga? Visų pirmą idealiai nusivalyti stalą ir padėti ant jo baltą lapą, ant to lapo dėti atvirutę. Jei jau turite atvirutę, skirtą jaunavedžiams, prieš akis – joje išbraižykite lygias linijas. Galima tai padaryti liniuote ir plonyčiu pieštuku, vėliau tas linijas atsargiai ištrinti. Aš linijas nestipriai įrėžiu žirklėmis arba popieriui pjaustyti skirtu peiliuku. Pasirinkite patogų ir patikrintą plunksnakotį, juodo rašalo kapsulę.

Ko tik šiomis dienomis nėra kanceliarijos parduotuvėse! Galima gauti ne tik įprastų spalvų rašalo, bet ir auksinio, sidabrinio ar žvilgančio raudono, mėlyno! Ant kito lapo pasibandykite šriftą, nutarkite, kokiu rašysite – spausdintinėmis raidėmis, sau įprasta rašysena tik šiek tiek pagražinsite pirmas raides arba raidžių „j“, „g“, „l“ ir kt. kilpeles – žodžiu, tai jau jūsų fantazijos reikalas.

Pereiname prie sveikinimo jaunavedžiams.

Linkėjimai jaunavedžiams pavyzdžių galima pasirankioti internete. Pavyzdžiui:

Kai lyja lietus – Tu skubėki pas Ją –
Kai vakaras tirpsta žvaigždėtas…
Ir savo širdim neramia neramia
Nuveski į naktį, į lietų…

Kai saule spindės – Tu skubėki pas Jį –
Lai vakaras nyksta saulėtas…
Ir Tavo širdis nerami nerami
Be jo nesuras žemėj vietos…

Sveikinimo užrašai vestuvių proga

Įdomūs ir itin prasmingi žodžiai iš Biblijos. Pavyzdžiui:

„Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis, bet neturėčiau meilės, aš tebūčiau žvangantis varis ir skambantys cimbolai. Ir jei turėčiau pranašystės dovaną ir pažinčiau visas paslaptis ir visą mokslą; jei turėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net kalnus kilnoti, tačiau neturėčiau meilės, aš būčiau niekas. Ir jei išdalyčiau vargšams visa, ką turiu, jeigu atiduočiau savo kūną sudeginti, bet neturėčiau meilės, – nieko nelaimėčiau.

Meilė kantri, meilė maloninga, ji nepavydi; meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos, nepasiduoda piktumui, pamiršta, kas buvo bloga, nesidžiaugia neteisybe, su džiaugsmu pritaria tiesai. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir viską ištveria.

Meilė niekada nesibaigia. Išnyks pranašystės, paliaus kalbos, baigsis pažinimas. Mūsų pažinimas dalinis ir mūsų pranašystės dalinės. Kai ateis metas tobulumui, pasibaigs, kas netobula. Kai buvau vaikas, kalbėjau kaip vaikas, mąsčiau kaip vaikas, protavau kaip vaikas; tapęs vyru, mečiau tai, kas vaikiška. Dabar mes regime lyg veidrodyje, mįslingu pavidalu, o tuomet regėsime akis į akį. Dabar pažįstu iš dalies, o tuomet pažinsiu pilnai, kaip ir aš esu pilnai pažintas. Taigi dabar pasilieka tikėjimas, viltis ir meilė – šis trejetas, bet didžiausia jame yra meilė.“

Galima linkėjimą vestuvių proga surasti knygose.

Jeigu mėgstate skaityti knygas ir išsirašyti patikusias citatas, tai bus itin lengva. Pavyzdžiui:

„Meilė – tai deimantas, kurio net karaliai negali nupirkti, ji – visas pasaulis, nors ją gali apkabinti abiem rankom.“ (M. Jokajus).

„Jei kas myli gėlę, kuri yra tik viena tokia milijonų milijonuose žvaigždžių, tai to užtenka, kad jaustųsi laimingas, kai į jas žiūri. Jis taria sau: „Ten kažkur yra mano gėlė…“ Bet jei avis suėda gėlę, tai jam atrodo, lyg staiga visos žvaigždės užgeso!“ (Antuano de Sent Egziuperi)

Vieni gražiausių vestuvinių palinkėjimų – iš jūsų širdies. Nereikia linkėjimų jaunavedžiams išsakyti eilėmis (nebent turite kūrybinę gyslelę ir sugebate eiliuoti), tiesiog keletą sakinių. Arba, kodėl gi neprisiminus jų vaikystės, jaunystės ar susipažinimo aplinkybių?

Būkite originalūs, pasistenkite dėl tų, kurie jus pakvietė į savo sąjungos prieš Dievą ir visuomenę šventę.

Patiko? Pasidalink su draugais: