Vestuvės žiemą – kaip dekoruoti?

Patiko? Pasidalink su draugais:

Vestuvės žiemą – kaip dekoruoti

Žiema irgi tinkama vestuvėms. Tai laikas, kuris suteikia mums naujų idėjų ir įkvėpimo. Įsivaizduokite mandarinų kvapą, pažįstamą nuo vaikystės laikų! Naujųjų metų magiją, pirmąjį sniegą… Taip! Būtent žiema gali padovanoti Jums daugybė naujų idėjų. Jei norite sutaupyti dekoruodami vestuves – išnaudokite kuo daugiau natūralių elementų, kuriuos galima surasti gamtoje!

Vestuviu dekoracijos - kankorezisTikriausiai pirmas dalykas, kuris ateina į galvą – kankorėžiai. Rekomenduojama rinkti juos jau dabar, nes kankorėžiai privalo gerai išdžiūti iki vestuvių dienos ir tapti gan atskleistos formos.

Galima labai lengvai sukurti tinkamą žiemos tematikai kompoziciją: vaza, pripildyta kankorėžiais – paprasta ir labai skoninga! Dar vienas variantas – vidutinės formos kankorėžiais papuoštos svečių lėkštės su kortelėmis, ant kurių užrašyti svečių vardai.

Tokiu būdu galėsite išnaudoti ir šakas. Iš gluosnio galima supinti nedidelius vainikėlius ir pakabinti juos ant kėdžių

Vestuviu dekoracijosAntras dalykas, kuris ateina į galvą – sniegas. Labai gerai, kad jau visos parduotuvės pradėjo ruoštis žiemos šventėms, todėl be problemų galėsi įsigyti dirbtinio sniego. Beje, papildomai galima surinkti stiklinius puodelius, papuošti juos dirbtiniu sniegu ir įmesti į juos plaukiojančią žvakutę. Jaukumo efektas yra garantuotas! Labai įdomiai atrodo vaisiai papurkšti dirbtiniu sniegu, aišku vaisius valgyti nebus galima, bet tai puiki dekoro idėja.

Jums patinka nerti vąšeliu? Galima sukurti mažas servetėlės savo svečiams, kuriuos liks kaip gražus prisiminimas apie vestuves.

Prisiminkite, kelias labai svarbias taisykles:
• Jūsų šventės paletėje turi būti ne daugiau, kaip 3 spalvos.
• Patalpoje su aukštomis lubomis mažos kompozicijos atrodys netinkamai, bus prarastas įvaizdis, taigi, pasistenk susikoncentruoti tik ant masyvesnių ir grubesnių kompozicijos formų.
• Siekiant išvengti sumaišties prieš savo vestuves, praneškite pagrindinę informaciją apie svečius (kas, kur ir su kuo sėdės ir t.t.) savo dekoratoriams arba žmonėms atsakingiems už tai.

Domina sodybos vestuvėms?

Patiko? Pasidalink su draugais: