Vestuviniai žiedai – tatuiruotės

Patiko? Pasidalink su draugais:

Vestuviniai žiedai – tatuiruotės

Nuotykius mėgstančios poros dažnai pasirenka tokį variantą, kuris kai kurioms poroms būtų visiškai nepriimtinas (tiksliau – daugeliui) – tai tatuiruoti vestuviniai žiedai. Nors šis dalykas ir nėra naujas, mat gyvuoja jau kelis šimtmečius, tačiau šiuo metu tai yra gan naujas, ne per seniausiai „atgijęs“ dalykas.

Garsenybės, tokios kaip Tommy Lee ir Pamela Anderson, modelis Mia Tyler ir jos sužadėtinis, muzikantas Dave Buckner yra vieni žinomiausių tokių žiedų propaguotojų, tačiau jie – ne tik garsenybėms. Tai yra puikus pasirinkimas daktarams, mechanikams ir kitiems, kurie negali dėvėti žiedų darbe. Be to, tai – kur kas pigiau, nors ir turėsite bėgant metams tatuiruotę atnaujinti.

Pasirinkdami žiedą-tatuiruotę, Jūs padarote tvirtus pažadus ne tik sau, bet ir visam pasauliui. Jūsų tatuiruotas vestuvinis žiedas parodys, kad tikite, jog Jūsų draugystė yra pakankamai stipri, mat žiedas ant Jūsų kūno bus visą gyvenimą. Taip parodysite, kad Jūsų santuoka nėra labai tradicinė, konservatyvi, esate atvirų pažiūrų.

Žinoma, Jūs norėsite apsvarstyti savo žiedo dizainą, mat jų pasirinkimas yra itin platus. Jūs taip pat galite išsirinkti vieną iš mėgstamų citatų ir įterpti tekstą į pasirinkto dizaino žiedą.

Jeigu Jūsų vestuvėse bus tradicinių elementų, turėtumėte apsvarstyti, ar norėsite apsikeisti vestuviniais žiedais. Tam yra daugybė sprendimų:

  • Galite pasikviesti tatuiruočių meistrą, kuris padarys Jums tatuiruotes ceremonijos metu, tačiau nepamirškite, kad tokius atveju nebus pakankamai sterilios aplinkos.
  • Galite panaudoti, pavyzdžiui, tėvų žiedus arba savo sužadėtuvių žiedus.
  • Galite kunigo paprašyti, kad jis paprasčiausiai paskelbtų, jog Jūs nusprendėte pasirinkti tatuiruotus žiedus ir jis palaimins juos ant Jūsų rankų.
  • Galite paprasčiausiai praleisti šią dalį.

Žinoma, vienas iš negatyvių dalykų yra tai, kad tatuiruoto žiedo Jūs negalėsite tiesiog nusiimti. Nesvarbu, kaip saugiai jaučiatės šiuose santykiuose dabar, turėtumėte apsvarstyti, ką darysite tokiu atveju, jeigu draugystė nesiklostys taip, kaip norite. Tokiu atveju Jūs turėsite rinktis skausmingą ir brangią tatuiruotės šalinimo procedūrą ar koreguoti jos dizainą. Pavyzdžiui, kai Pamela Anderson išsiskyrė su Tom Lee, ji keitė dizainą: prieš tai buvo ištatuiruotas žodis „Tommy“, kuris buvo pakeistas į „Mommy“. Kiti renkasi didesnes tatuiruotes, kurios „paslepia“ nenorimą žiedą.

Taip pat turėtumėte žinoti, jog pirštai negyja taip patikimai, kaip kitos kūno dalys, tad tatuiruotė gali atrodyti truputį išblukusi ir pan.

Jeigu Jums patinka tatuiruotų žiedų idėja, tačiau jaudinatės dėl minusų, kitas sprendimas yra pasidaryti tatuiruotę su antrosios pusės vardu ar Jūsų vestuvių data mažiau matomoje vietoje. Taip pat galite apsikeisti vestuviniais žiedais ir vėliau pasidaryti jų tatuiruotes. Arba, jeigu Jūsų sužadėtinis (-ė) turi tatuiruotę, kuri Jums labai patinka, galite paprašyti juvelyro, kad jis išgraviruotų vestuvinį žiedą su tokiu dizainu. Tai bus panaši idėja, kaip ir tatuiruotas vestuvinis žiedas, tik neturės trūkumų.

Patiko? Pasidalink su draugais: